29
Listopad
2005
21:11

Róża róż

zobacz zdjęcie

Róża Róż

Warszawa. Róża Róż dla Krystyny Jandy

„Kiedyś byłam różą, lecz nie jestem teraz…” – tymi słowami piosenki Kayah rozpoczęła uroczysty wieczór tygodnika „Gala”, Róże Gali 2005. Już po raz trzeci ten jeden z najpopularniejszych tygodników o życiu sławnych ludzi wręczył swoje najważniejsze trofea.

«W tym roku Różami Gali uhonorowano: Piotra Adamczyka w kategorii Piękni dziś, Monikę Brodkę za udany debiut, Beatę Tyszkiewicz w kategorii Piękni zawsze, Annę Marię Jopek i Marcina Kydryńskiego za to, że są taką piękną parą, zaś najważniejszą z Róż otrzymała Krystyna Janda.

Ta uznana aktorka i reżyserka tym razem nie tylko dziękowała, ale również… przepraszała.

„Jestem wzruszona tą nagrodą, bo jest ona przyznawana za piękno ducha. I właśnie za piękno ducha na co dzień chcę wszystkich moich najbliższych przeprosić. Przepraszam moją mamę, córkę, moich współpracowników za to moje piękno ducha, którego oni doświadczają każdego dnia” – mówiła aktorka.

„Wszyscy potrzebujemy wzorców i idoli, których chcemy naśladować. Po prostu potrzebujemy najpiękniejszych. I ta idea przyświecała nam, kiedy po raz pierwszy przyznawaliśmy nasze nagrody” – powiedziała redaktor naczelna „Gali”, Katarzyna Przybyszewska.

Jednak wręczenie Róż Gali nie było jedyną atrakcją tego wieczoru. Na scenie bowiem wystąpił kultowy zespół The Cardigans. A po części oficjalnej zaproszono gości na wystawny bankiet.»

„Róża Róż dla Krystyny Jandy”
AKPA/INTERIA.PL
www.interia.pl
29-11-2005

© Copyright 2024 Krystyna Janda. All rights reserved.