20
Listopad
2017
20:11

Róże Gali 2017 - Nagroda specjalna - Róża Róż. Fot. Maciej Łysakowski

zobacz więcej zdjęć (19)

Róża Róż – nagroda specjalna dwutygodnika GALA za całokształt pracy twórczej

KRYSTYNA JANDA NAGRODZONA SPECJALNĄ STATUETKĄ GALI: TERAZ WSPARCIE JEST MI POTRZEBNE

 Krystyna Janda z nagrodą specjalną!

Za nami wielka gala wręczenia Róż Gali, przyznawanych od 15 lat przed magazyn Gala. Wydarzenie odbyło się w luksusowym Ufficio Primo w Warszawie.

Podczas wydarzenia przyznano nie tylko nagrody w kategoriach tj. muzyka, książka, teatr, kino, ale także nagrody specjalne. Te najważniejsze trafiły do dwóch zasłużonych osób. Jako pierwszy statuetkę zdobył (nie pojawił się na gali) Jerzy Owsiak, zaś w drugiej kolejności, już osobiście, piątą Różę Gali w karierze otrzymała Krystyna Janda.

Podczas jubileuszowej gali magazynu Gala, Jandę nagrodzono za całokształt pracy twórczej, doceniając jej 45 – letnie zaangażowanie w umacnianie wartości kultury w Polsce (i nie tylko), poprzez pracę w teatrze, filmie czy w telewizji.

W podziękowaniach, Janda przyznała, że choć to piąta róża w jej karierze, jest niewątpliwie najważniejsza. Dlaczego? – Bo teraz wsparcie jest mi naprawdę potrzebne. Biorąc pod uwagę hejt z jakim mierzy się każdego dnia, szczególnie w sieci, trudno się dziwić, że właśnie teraz podziękowała za wsparcie. Mimo ogromnej negacji jej postów na Facebooku i  głośnego wygłaszania poglądów głośno, my jesteśmy w grupie, która to ceni, szanuje i cieszy się, że są jeszcze osoby, które nie boją się mówić tego co myślą. Dziękujemy!

Laureatce gratulujemy zasłużonej nagrody i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy i premiery na deskach Och – Teatru i Teatru Polonia.

 

20.11.2017

 

http://przeambitni.pl/krystyna-janda-nagrodzona-specjalna-statuetka-gali-teraz-wsparcie-jest-mi-potrzebne/

 

 

 

© Copyright 2024 Krystyna Janda. All rights reserved.