28
Luty
2019
15:02

POMOC DOMOWY - XXIII DNI TEATRU - Cieszyn 4 marca 2019

zobacz więcej zdjęć (6)

Cieszyn. Dni Teatru z Krystyną Jandą tuż, tuż

Cieszyn. Dni Teatru z Krystyną Jandą tuż, tuż

 Na 3 marca czekają z niecierpliwością miłośnicy sztuki z najwyższej półki. Tego wieczoru o 19.00 rozpoczną się XXIII Dni Teatru. W rolach głównych cieszyńska publiczność obejrzy Krystynę Jandę z Teatrem Polonia oraz Och Teatrem.

«Jako pierwsze przedstawienie widzowie zobaczą sztukę „Piękny nieczuły” Jeana Cocteau. W rolach głównych wystąpią Natalia Sikora oraz Paweł Ciołkosz.

4 marca o 19.00 w Teatrze im. A. Mickiewicza widzowie obejrzą „Pomoc domową”. To fantastyczna komedia, gdzie w tytułową pomoc domową wciela się sama Krystyna Janda. Jedna noc, jedno mieszkanie, dwie sypialnie i… pomoc domowa, która de facto kieruje wydarzeniami. Będzie się działo na scenie!

Ostatnia ze sztuk wystawiona zostanie 5 marca o 19.00. To „Zapiski z wygnania”, uhonorowane wieloma nagrodami osobiste wspomnienia dwudziestoletniej emigrantki roku 1968, która wyjechała razem z rodzicami.

Bilety i karnety są dostępne w kasie teatru, (tok) Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy podwójne wejściówki na każdy ze spektakli. Otrzymają je trzy osoby, które jako pierwsze zadzwonią do redakcji (33/8520 332) 25 lutego o 12.00 i prawidłowo odpowiedzą na pytanie: Jak nazywa się emigrantka roku 1968, na podstawie której wspomnień powstała sztuka „Zapiski z wygnania”?

Regulamin konkursu dostępny jest na www.gzc. cieszyn.pl»

„Mamy bilety do teatru”

Głos Ziemi Cieszyńskiej nr 8/22-02-19

© Copyright 2023 Krystyna Janda. All rights reserved.