11
Sierpień
2018
07:08

KONSTYTUCJA - 11 sierpnia 2018 Dziennik

zobacz więcej zdjęć (4)

dziennik 2018-08-11 21:55

Szukacie koszulek, broszek, znaczków, breloczków z napisem KONSTYTUCJA. Do mnie wysyłacie zapytania czy nie wiem gdzie można kupić.
Można za nieduże pieniądze wyprodukować, istnieje dużo firm i punktów usługowych, które to robią, przypominam że nie trzeba tym razem zgody autora, słynnego już dziś plakatu.
Plakat autorstwa Luki Rayskiego dostępny jest na warunkach domeny publicznej (CC Zero https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl ), do swobodnego wykorzystania (kopiowania, remiksowania, rozpowszechniania) bez konieczności pytania autora o zgodę.
Plakat w wersji do druku można pobrać tutaj: www.demokracjailustrowana.pl
Ale …można też wziąć …spray, flamaster, farby do tkanin, kolorowy lakier, wyszywanki, nitki do wyszywania, co komu przyjdzie do głowy i na co kreatywność pozwoli i na koszuli, podkoszulce czy czym tam kto chce napisać zwyczajnie KONSTYTUCJA. Pamiętając aby wyróżnić TY i JA.
Tak więc zachęcam do festiwalu twórczości, do uruchomienia kreatywności i wyobraźni. A każdy z tych napisów będzie miał ogromne dla nas wszystkich znaczenie. Ukłony.
PS. Nie wiem gdzie się kupuje koszulki i przypinki ze znanym napisem KONSTYTUCJA. Coś jest na Allegro, ale mało.

© Copyright 2019 Krystyna Janda. All rights reserved.