17
Marzec
2018
08:03

FB - 17.03.2018

zobacz zdjęcie

dziennik 2018-03-19 00:45

Kategorycznie zaprzeczam temu, że Fundacja nasza udzieliła takich odpowiedzi. Przeciwnie spektakle z udziałem pana Ignacego Gogolewskiego były zaplanowane od dawna na kwiecień a pan Jerzy Łapiński gra tę rolę na zmianę z panem Ignacym Gogolewskim od wielu lat, w dublurze, ze względu na inne zobowiązania obu panów. Zapraszamy na spektakle kwietniowe 32 OMDLEŃ do Teatru Polonia. Obaj panowie mają swoje spektakle.
www.teatrpolonia.pl

Se.pl wiadomości gwiazdy
Ignacy Gogolewski jest zbyt słaby, by pracować
17.03.2018, godz. 02:00

Niestety, Ignacy Gogolewski (87 l.) zniknął z obsady przedstawienia „32 omdlenia” w warszawskim Teatrze Polonia. Jak udało nam się dowiedzieć, aktor od dwóch miesięcy nie jest w stanie pracować ze względu na zły stan zdrowia. Według naszej wiedzy chodzi o problemy kardiologiczne, z którymi zmaga się od lat.

Kiedy w połowie lutego odwołano jedno z przedstawień z powodu choroby aktora, nikt nie spodziewał się, że potrwa ona tak długo. Na wszelki wypadek kolejne wystawienie sztuki zaplanowano na kwiecień, przygotowawszy już dublera.
Faktycznie, przedstawienia odbędą się, ale bez udziału pana Gogolewskiego. Jego bohatera zagra Jerzy Łapiński (78 l.). Nie wiemy, czy będzie to zastępstwo na stałe, czy może sztuka całkowicie zniknie z afisza. Z tego, co wiemy, pan Ignacy jest w bardzo złej formie, chodzi o problemy z sercem, na jego powrót raczej nie ma szans – usłyszeliśmy w teatrze. To nie pierwsze problemy aktora ze zdrowiem. Trzy lata temu przeszedł on zabieg kardiologiczny – wszczepiono mu rozrusznik serca. Kiedy rozmawiał z „Super Expressem”, wyznał, że czuje się dobrze, choć jest zmęczony tym zamieszaniem. I chociaż lekarze zalecili mu odpoczynek, on nie zrezygnował z pracy w teatrze. – To ja wolę umrzeć w teatrze niż w szpitalu – oświadczył.

http://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/ignacy-gogolewski-jest-zbyt-slaby-by-pracowac_1044950.html

© Copyright 2018 Krystyna Janda. All rights reserved.